Twój spersonalizowany profil Sensodyne jest już gotowy

Podczas kontroli online dowiedzieliśmy się, że nie zdiagnozowano u Ciebie wrażliwości zębów i nie odczuwasz żadnego dyskomfortu w związku z czynnikami zazwyczaj wywołującymi wrażliwość zębów.

Podczas kontroli online dowiedzieliśmy się, że nie zdiagnozowano u Ciebie wrażliwości zębów. Odczuwasz jednak niektóre typowe dla tej dolegliwości objawy.

Podczas najbliższej wizyty poproś dentystę o poradę. Zabierz ze sobą swój profil Sensodyne, który pomoże Ci trafniej opisać dokuczające Ci objawy.

Gdy dentysta potwierdzi u Ciebie wrażliwość zębów, pomożemy Ci jeszcze lepiej zadbać o wrażliwe zęby i złagodzić dokuczające Ci objawy, a Twój profil Sensodyne będzie stanowił świetny punkt wyjścia.

Podczas kontroli online dowiedzieliśmy się, że kiedyś zdiagnozowano u Ciebie wrażliwość zębów, ale obecnie nie odczuwasz żadnego dyskomfortu w związku z tą dolegliwością.

Podczas kontroli online dowiedzieliśmy się, że Twój dentysta zdiagnozował u Ciebie wrażliwość zębów. Z Twoich odpowiedzi wynika, że niektóre z typowych objawów wrażliwości zębów wpływają na jakość Twojego życia.

Naszym celem jest pomóc Ci jeszcze lepiej zadbać o wrażliwe zęby i złagodzić objawy wrażliwości, a Twój profil Sensodyne to świetny punkt wyjścia.

women-pic

Skonsultuj się z dentystą

Należy pamiętać, że wrażliwość zębów nie jest jedynym czynnikiem powodującym ból zębów. Jeśli niezależnie od okoliczności odczuwasz dyskomfort lub ból zębów, postaraj się jak najszybciej skonsultować się z dentystą.