Możesz aktywnie odbudować swoje szkliwo

Począwszy od porannego soku, a kończąc na popołudniowych przekąskach, kwasy w twojej diecie mogą być częściej obecne niż ci się to wydaje, powodując erozję twojego szkliwa. Dzięki najnowszemu ulepszeniu w zakresie ochrony szkliwa, obecnemu w paście ProSzkliwo Intensywna Odbudowa Szkliwa, możesz odbudować osłabione szkliwo oraz ochronić swoje zęby przed działaniem erozji kwasowej, nie rezygnując przy tym ze swoich ulubionych przysmaków. Dowiedz się jak działa najbardziej zaawansowana formuła ochrony szkliwa z serii ProSzkliwo.

Wnika w strukturę powierzchni by odbudować osłabione przez kwasy szkliwo

Z biegiem czasu, gdy zęby narażone są na działanie kwasów obecnych w codziennej diecie, struktura szkliwa staje się osłabiona, a powierzchnia może stać się bardziej podatna na ścieranie, pozostawiając za sobą mętny, żółty kolor, czyniąc zęby bardziej podatnymi na uszkodzenia w przyszłości.

Understanding how citrus such as lemon can cause acid erosion
Strengthening tooth enamel with remineralization

WZMACNIA
I POMAGA
ODBUDOWAĆ
SZKLIWO

Pasta ProSzkliwo Intensywna Odbudowa Szkliwa pomaga wnikać minerałom głęboko w powierzchnię szkliwa. Tym samym w naturalny sposób pomaga zębom w utwardzeniu szkliwa w miejscach, gdzie doszło do erozji.

Strengthening tooth enamel with remineralization

CHRONI SZKLIWO

ProSzkliwo zawiera minerały, takie jak fluorek, aby chronić zęby przed erozją w przyszłości, powodowaną przez kwasy z codziennej diety.

The Pronamel® Intensive Enamel Repair formula locks in minerals, like fluoride, to protect teeth from future erosion caused by dietary acids.


Protective barrier on the tooth preventing acid erosion

PRZYWRACA NATURALNĄ BIEL

Pasta ProSzkliwo Intensywna Odbudowa Szkliwa w wersji wybielającej skutecznie usuwa i pozbywa się przebarwień aby przywrócić twoim zębom ich naturalną biel.

We współczesnej diecie poziom kwasowości wzrasta i jest to w dużej mierze nieuniknione. W związku z tym, jeżeli chodzi o dbanie o swoje szkliwo, ważne jest podejmowanie działań prewencyjnych. Pasta ProSzkliwo Intensywna Odbudowa Szkliwa może pomóc odbudować i ochronić szkliwo przed przyszłym działaniem erozji kwasowej. Tym samym sprawi, że twoje zęby będą zdrowe, a twój uśmiech biały.