Sensodyne Ultraszybka Ulga – klinicznie potwierdzona formuła

Przekonaj się, jak usunąć ból nadwrażliwych zębów w 60 sekund*

POWODY NADWRAŻLIWOŚCI

Specjaliści od marki Sensodyne z myślą o skutecznej walce z nadwrażliwością zębów wnikliwie bada przyczyny tej dolegliwości. Nadwrażliwość pojawia się, kiedy zębina – czyli wewnętrzna, delikatna część zęba – zostaje odsłonięta i unerwione kanaliki zębinowe są narażone na kontakt z bodźcami zewnętrznymi. W trakcie spożywania ciepłych, zimnych, słodkich lub kwaśnych produktów impulsy trafiają wprost do kanalików i wędrują aż do zakończeń nerwowych. Właśnie ta nadmierna stymulacja powoduje nagły i dotkliwy ból zębów.

NADWRAŻLIWOŚĆ W LICZBACH

Co najmniej jedna na trzy osoby cierpi na nadwrażliwość zębów. Niestety tylko jedna na trzy osoby dotknięte tą dolegliwością podejmuje jej leczenie. Ponad 70% cierpiących na nadwrażliwość twierdzi, że dolegliwość odbiera im całkowicie przyjemność z jedzenia i picia, a duża część zmuszona jest do pewnych wyrzeczeń, aby uniknąć bólu. Niektórzy po prostu unikają różnego rodzaju potraw i napojów. Inni jedzą tylko częścią jamy ustnej, zasłaniają zęby językiem, unikają wrażliwych miejsc przy myciu zębów lub osłaniają usta szalikiem w zimne dni.

PROSTE ROZWIĄZANIE

Tego rodzaju metody bywają nieskuteczne. Mogą okazać się  niepotrzebne, skoro jest proste rozwiązanie – Sensodyne Ultraszybka Ulga. Nowa pasta o udowodnionym klinicznie działaniu zwalcza ból wynikający z nadwrażliwości zębów w 60 sekund* oraz, przy regularnym stosowaniu, chroni zęby przed nadwrażliwością na długi czas.

Unikalna formuła Sensodyne Ultraszybka Ulga ze składnikami czynnymi – fluorkiem cyny wspomaganym unikalnym systemem polimerowym – sprawia, że pasta działa naprawdę błyskawicznie.

System polimerowy tworzy żelową barierę ochronną i sprawia, że fluorek cyny precyzyjnie wypełnia nadwrażliwe, wymagające szczególnej ochrony miejsca. Dzięki temu Sensodyne Ultraszybka Ulga daje nie tylko szybką ulgę, ale i długotrwałą ochronę**, pozostawiając jamę ustną czystą i z uczuciem świeżości.

*Dotyczy bólu wrażliwych zębów. Ulga odczuwana natychmiast po 60 sekundach stosowania.

**Przy stosowaniu 2 razy dziennie

CHPL/CHSENO/0041/17 

Sensodyne Odbudowa i Ochrona Wybielająca

Wykonaj kontrolę online Sensodyne®

Czy gorące, zimne lub słodkie potrawy wywołują u Ciebie niekiedy nagły, przenikliwy ból? To może być wrażliwość zębów. Wykonaj kontrolę online Sensodyne®, aby dowiedzieć się więcej i poznać produkty, które pomagają ją zwalczyć.

Wykonaj kontrolę online Sensodyne®